Samenstelling teams voorjaarscompetitie 2019

 Donderdag 8&9

 

 Vrijdagavond damesdubbel 17+

   Vrijdagavond gemengd dubbel 17+    Zaterdag Dames 17+ (MLTC)  
 Jessy Crucq    Anita Minnaar    Marieke Ton    Jolanda Voskamp  
 Vonny Houwerzeel    Annet Jacobse    Christa Meerman    Klara Venema  
 Evie Schroevers    Ruth Kas    Allisia Lievense    Fina Pattriruhu  
 Rhodé de Ridder    Mirjam van Kempen (reserve)    Corine Blankenberg    Jessy Crucq  
 Niels Wattel    Chantal Oosterling    René Hoondert    Petra Mesu  
 Petra Mesu    Anneke Sinke    Joop Becks    Vonny Houwerzijl  
 Joas de ridder (reserve)        Max Vleugel      
         Kees Meerman (reserve)      
         Bert van Sabben      
         Mario de Crook      
         Piet de Jong (reserve)      

 

 Zaterdag Heren 17+ (1)

   Zaterdag Heren 17+ (2)  

 Zaterdag Heren 17+ (MLTC)

   Zaterdag Heren 35+  
 Jan-Rien Meerman (reserve)    Kees Meerman    Rik Messelink    Joop Slabbekoorn  
 Arjan Korstanje    Thijmen van den Berg    Marc van Voren    Kees Janse  
 Han Temminck    Max Vleugel    Martijn Brandsen    Ko Siereveld  
 Iemke Kuijper    René Hoondert    Geert Jan Derks    Toon Hoebeke  
 Carlo Smolders    Jeroen de Heide    Elroy Crucq    Edwin Leonhart  
 Erik Bakker    Jeroen Kas    Dennis Wondergem    Marcel Astroh  
 Donovan Blackman    Jorg Trampé    Melvin Bakker    Barry Schroevers  
         Ivo de Rijke      
         Herman Riemens      
         Frank Bouwsma      
               

 

 Zaterdag gemengd (1)    Zaterdag gemengd (2)    Zomeravond mix team (woensdag)      
 Marieke Ton    Annet Jacobse (reserve)    René Hoondert      
 Elsbeth Vreke (reserve)    Vonny Houwerzijl    Joas de Ridder      
 Romy Traas    Mirjam van Kempen (reserve)    Vonny Houwerzijl      
 Marielle Rijk    Christa Meerman    Petra Mesu      
 Yvonne Lindenberg    Petra Mesu    Jessy Crucq      
 Thijmen van den Berg    Anneke Sinke (reserve)    Niels Wattel      
 Max Vleugel    Ruth Kas (reserve)    Elroy Cruck      
 Arjan Korstanje    Joop Slabbekoorn    Herman Riemens      
 Jorg Trampe    Kees Meerman    Mieke Steur      
 Jordy de Smit    Frank Bouwsma          
 Barry Schroevers    Elroy Crucq          
     Dennis Wondergem          
     Melvin Bakker